NLP, קאוצ'ינג לצאת מהמטריקס האישי, אימון להגשמה עצמית וחיים מתוך ייעוד ומשמעות, אימון לתקשורת אישית ובינאישית ותקשורת מקרבת, אימון להעלאת הביטחון, הערך העצמי ולאהבה עצמית, כלים להתפתחות אישית, עסקית, רגשית, מנטלית ורוחנית

חוזים, לחיצת ידיים, והעברת כספים הינם כלים הכרחיים, כדי שמעשה מסוים, או תהליך מסוים, שנעשה בין שני אנשים, יגיע לסיומו השלם ולא יחתך באמצע, כי אחד מהשותפים, המשתתפים, יפרוש באמצע, כי "אין לו את הכוחות הנפשיים" אין לו את הזמן או כל תירוץ אחר, לסיים את מה שנקבע במילים והובע בהצהרות מלכתחילה.

קרא עוד  
1 דקות קריאה
0 הערות

בני אדם באשר הם כמהים לבטא את הייחודיות שלהם. במהלך החיים הם נתקלים כבר מילדות בהפרעות ממשיות לביצוע והוצאה לפועל של ייחודיות זו. ההפרעות נעוצות בעצם צורת הקיום החברתי, השיתופי, הממסדי של המציאות האנושית, שדורשת ותובעת את שלה ומקטינה את האפשרות, כבר מגיל צעיר מעוד, ניתן לומר בצורה חד משמעות, שממש מהתינוקות, להגיע להכרה מלאה ביכולות ובמתנות שאותו עולל הגיע איתם לעולם.

קרא עוד  
1 דקות קריאה
0 הערות

לדעת למכור זו אומנות שכל אחד נולד עמה בדרגות משתנות, כי כל אדם מוכר לכל מי שנמצא מסביבו משהו, הן על עצמו, על התפקיד שלו והן על האירועים שקרו לו במהלך חייו. האדם הרגיל יודע למכור לעצמו ומעצמו לאחרים, כל מיני סיפורים על חייו, על ההיסטוריה שלו ועל הסביבה שבה הוא חי. אומנות המכירות הינה חלק מאומנות התקשורת והיא מתחילה בשיחה הפנימית של האדם עם עצמו. אימון למכירות בא לצמצם את הפער בין היכן שאת/ה נמצא במומחיות המכירתית שלך הן בעסק, הן בעבודה, הן כמיתוג עצמי לבין היכן שאת/ה רוצה להיות.

קרא עוד  
1 דקות קריאה
0 הערות

מתוך הבנה, שמרבית בני האדם אינם מגשימים עצמם ולא מגיעים לתוצאות, שאליהם הם שואפים להגיע ומתוך יכולת אישית לסייע לאנשים לצאת ממצבים של מצוקה ותקיעות בחיים, להשיג מטרות, לחיות בשפע, להגיע להישגים והצלחה אישית, נפתח מרכז, המסייע לאנשים בתהליכים אישיים וקבוצתיים ובמקביל, אני, מיכל תבל, מעניקה קאוצ'ינג לחיים להשגת מטרות שונות: לצאת מהמטריקס האישי; להגשמה עצמית; למציאת ייעוד; להתגברות על פחדים; לתקשורת אישית ובינאישית טובים יותר; לאימון לתקשורת מקרבת; לאימון לאסטרטיביות; לקידום לשלב הבא בקריירה, לאימון עסקי, לאימון למנהגות וניהול אישי וחברתי ועוד.

קרא עוד  
1 דקות קריאה
0 הערות

מסע הנשמה בעולם המטריקס - גלגולי נשמות. (מהי נשמה לעומת האגו האנושי ומדוע אנחנו מתגלגלים. מה אומרים במזרח במערב וביהדות על גלגולי נשמות ואיך זה עוזר לנו להבין את המטריקס בו אנו חיים).

קרא עוד  
1 דקות קריאה
0 הערות

לפעמים לקוח בא כדי לפתור בעיה מסוימת ומוצא את עצמו עובד ומרפא בעיה אחרת לגמרי, שהיא שורש הבעיות שלו כולן. אם לעשות סיכום של הבעיות שמוצגות ע"י מתאמנים, מטופלים, מבקשי ייעוץ שמגיעים אלי, אפשר לכמת את כולן ל - 3 קטגוריות מרכזיות:

קרא עוד  
1 דקות קריאה
0 הערות

אימון להגשמה עצמית וחיים מתוך ייעוד ומשמעות מה היה קורה לחייך, אם היה לך מדריך, שהיה יודע לקחת אותך, עקב בצד אגודל וללוות אותך בדרכך, צעד אחר צעד, כדי שתגיע למטרה שלך? מה אם היה לך מדריך כזה, שרואה את הנולד, שיכול ביחד עימך לבנות מסלול ראוי להליכה, שבאמצעותו תדע לדלג על מכשולים ומשום שכך גם לקצר את הדרך?

קרא עוד  
3 דקות קריאה
0 הערות

לכל אחד המטריקס שלו, אותם מעכבים פנימיים, שעוצרים את האדם מלהגיע למקומות, שהוא יודע שיגרמו לו לאושר גדול יותר. מהו המטריקס שלך? איך הוא מתבטא בחייך? כיצד ניתן לזהות אותו בצורה ברור, ואיך יוצאים ממנו, דהיינו איך מרפאים את העולם הפנימי, שמאוכלס ביותר מדי תכנותים עתיקים כמו חדשים, שמפריעים לך להגיע ליעד שאת/ה נותן/ת לעצמך?

קרא עוד  
4 דקות קריאה
0 הערות

כאשר אתם רואים את המשפט הזה: "מי שלא צודק, מגיע לו לסבול", הדבר הראשון שעולה לכם בראש זה איזו עוולת של משפט הוא זה, איזה מן אדם יכול לחשוב ולכתוב כזה משפט? איזה רוע עומד מאחורי אמונת יסוד שכזו. האמת היא, שכולנו בלי יוצא מן הכלל חוטאים בתקשורת שכזו לא פעם ולא פעמיים. ואנחנו אפילו לא שמים לב, שזה מה שאנחנו עושים כל הזמן. המנטליות שאליה נולדנו עושה הבחנה בין טוב לרע, צודק ושאינו צודק ורואה בהענשה כדבר היחיד שיוכל לגרום לאדם "לחזור בו בתשובה".

קרא עוד  
1 דקות קריאה
0 הערות

ל - NLP יש הרבה מאוד כלים ושיטות לטיפול בנפש האדם. השיטות והכלים הללו מתנקזים לשלוש תחומים עיקריים: 1. איך לשנות תכנות פנימי; 2. כיצד לזהות תבניות התנהגות. 3. כיצד לייצר תקשורת מעולה עם טיפוסים שונים של בני אדם. כאשר באימון, מגיעים לשלב, שבו רואים כי המתאמן הנפשי תקוע על אותו תקליט פנימי בחשיבה, הרגשה, התנהגות, תגובה, דיבור ופעולה, נכנס תורו של ה NLP לפעול על פרימת הקשרים העצביים, הגורמים לאדם לחזור על התנהלות אישיותית מסוימת, שאינה מובילה אותו לתוצאות חיוביות הן בתוך עצמו וכמובן שמחוצה לו.

קרא עוד  
1 דקות קריאה
3 הערות

רוב הטראומות, שקשורות לערך העצמי שלנו, מקורן בעיקר בשבעת השנים הראשונות של ילדותינו, אולם הרגישות ממשיכה עד גיל 13/14. עד גיל 7 לילדים אין אפשרות לעשות הבחנה מה נכנס ללא מודע שלהם ומה לא. אין מנגנון בקרה. אין מי שיגיד "לא!". אין מי שיתנגד לכניסה של מידעים למערכת. אין מי שעושה הבחנה מה נכון או מה לא. אין שומר סף, שלא נותן לחומרים (קולות, צלילים, מראות, התנהגויות, מצבים) להיכנס ללא מודע של הילד. כך קורה, שכל מה שנאמר, נשמע וכו', נכנס למערכת האישית כאמת וכך נוצרות טראומות נפשיות, אמונות שגויות על העצמי, שמשפיעות לאורך שנים ומנהלות את האדם מבפנים, גם בבחרותו.

קרא עוד  
2 דקות קריאה
1 הערות

רגשות שליליים הן תגובות רגשיות לא נעימות ומפריעות. הן קוראות לוא דווקא כי הזמנת אותן, אלא פשוט קורות, בלי שליטתך, במפגש עם אירוע חיצוני, מפגש עם אנשים, טון דיבור של מישהו כלפיך, תכני דיבור של מישהו כלפייך, המורגשים לך כלא נעימים וכהתקפה ואז את מיד מעלה רגשות שליליים. דוגמאות לרגשות שליליים כוללות - עצב, פחד, כעס, קנאה, קורבנות, עצבנות, טינה, ייאוש, אשמה, התייסרות, כאב רגשי נפשי, תחושת כבש, גועל, תחושת חוסר הערכה עצמית, חוסר ביטחון עצמי, חוסר אהבה עצמית ועוד. התחושות הללו אינן רק לא נעימות, אלא שהן מקשות על התפקוד שלך בחיי היומיום הרגילים ומפריעים ליכולת שלך להשיג את מטרותייך בחיים.

קרא עוד  
1 דקות קריאה
0 הערות