מהי סמכות פנימית?

מהי סמכות פנימית?

"סמכות פנימית", אינו מושג שמרבים להשתמש בו בפסיכולוגיה, פילוסופיה או תחום רוח אחר. מושג הסמכות הפנימית עולה, כאשר רוצים להחליט החלטה ונתקלים בקושי לעשות זאת. תחום קבלת החלטות הוא תחום חשוב ולמעשה הטעם לכל הבריאה - לדעת להחליט, גם אם לא כל הפרטים ידועים מראש.

קרא עוד  
10 סיבות מדוע אימון הוא קריטי להצלחתכם בחיים

10 סיבות מדוע אימון הוא קריטי להצלחתכם בחיים

גלו כיצד אימון יכול לשפר את חייכם ולהוביל אתכם להצלחה בכל תחום. אימון אישי הוא כלי חשוב ביותר לפיתוח כישרונות, התמודדות עם אתגרים ושיפור ביצועים בכל תחום של חיינו. הוא מסייע לבחירת יעדים, לפיתוח תובנות עצמיות ומסייע בדחף לקראת שיפור מתמיד. בעזרת אימון, אדם יכול להשיג הרבה יותר ממה שהיה נתפש כאפשרי. להלן עשר סיבות מדוע אימון הוא לב ליבה של ההצלחה בחיים.

קרא עוד  
מדוע בכל זאת לגשת סוף סוף לעשות אימון אישי לחיים?

מדוע בכל זאת לגשת סוף סוף לעשות אימון אישי לחיים?

אימון אישי הוא כלי חשוב ביותר לפיתוח כישרונות, התמודדות עם אתגרים ושיפור ביצועים בכל תחום של חייך. הוא מסייע לבחירת יעדים, לפיתוח תובנות עצמיות ומסייע בדחף לקראת שיפור מתמיד. בעזרת אימון, אתה יכול להשיג הרבה יותר ממה שהיה נתפש כאפשרי. להלן עשר סיבות מדוע אימון הוא לב ליבה של ההצלחה בחיים שלך.

קרא עוד  
יעוץ תודעתי פרקטי

יעוץ תודעתי פרקטי

כולם מחפשים ודאות בתוך עולם של חוסר ודאות כמעט מוחלטת. כולם מחפשים סמכות כלשהי, שתעזור להם לצעוד בתוך עולם שבו האדמה רועדת. זה חיוני למצוא מורה רוחני נכון וראוי, שיעזור לכם לצעוד ויתן לכם יעוץ ממקור גבוהה, כזה שרואה את כל הצדדים של המטבע, כדי להצעיד אתכם בשביל האישי שלכם, מתוך תשומת לב לכך, ששביל זה אינו נפרד מהמסלולים שצועדים בהם אחרים. איך תדעו מיהו המורה הרוחני הנכון? איך תדעו שהיעוץ הרוחני, שאתם מקבלים, הוא ממקור אמת ולא שקר? כאשר אתם מבינים מהייעוץ, שלוקחים אתכם פנימה, לעצמכם, להבנה של כוחכם ועוצמתכם הפנימית ומלמדים אתכם, איך מתחברים עם סמכות פנימית, אזי זהו אות, שמצאתם את היועץ/המאמן/המטפל הנכון. כולם רוצים לצאת מהמטריקס ויציאה מהמטריקס כוללת יעוץ רוחני נכון ועבודה אישית שלכם. איך יוצאים מהמטריקס? מוצאים מורה רוחני כנה ואמיתי, שיודע לשלב את העזרה שלו בעידוד שלכם לזוז, לנוע, לרדת למגרש המשחקים ולעלות על במת החיים. מילות עידוד לתקופות קשות זה דבר מועיל ביותר, אך צריך וחייב להיות מלווה בשיטה, בדרך, בתוכנית פעולה, שכאשר מתמידים בהם מגיעים למצב של חיים בעלי משמעות. למטריקס משמעויות רבות כמספר החיים על פני האדמה. מהו המטריקס שלך, איך תצא/י ממנו לחופשי? מחיר לפגישה מחיר מקורי - 450 לפגישה בת שעה. בעקבות המלחמה מחיר מיוחד 370 ש"ח לפגישה בת שעה. הצטרפו לערוץ היוטיוב שלי: https://www.youtube.com/channel/UCPcrEx_R-5yKgZG7eILmZpA למעקב אחר דף הפייסבוק שלי הקישו על הקישור למטה https://www.facebook.com/samhutmanhigutcoaching/ בברכת התפתחות, מיכל תבל

קרא עוד