אימון לחיים

אימון טיפולי 

מורכב מקוצ'ינג, המשמש להגיע למטרות ויעדים וצמצום הפער בין היכן שהאדם נמצא להיכן שהוא רוצה להיות, בשילוב עם טיפולים, העובדים על הלא מודע, כאשר המטרה היא להגיע לנקודות הנצירה, כדי לשחררם ולהביאם לכדי תובנה, כדי שלא יהיו עכבות ותכנותים שליליים מבפנים, אשר יפריעו למתאמן לצעוד קדימה לעבר חלומו המתגשם והולך.

Coaching, אימון אישי – צמצום הפער בין היכן שאת נמצאת, להיכן שאת רוצה להיות בחייך - הצעדים ודרכים להגיע לשם. מאפשר להסיר פרדיגמות והפרעות מהחיים באמצעות כלים אימוניים בסדרת טיפולים קצרה, ניתן להגיע לתוצאות ולראות שיפור משמעותי. 


אימון קבוצתי 

אימון על נושא אחד לקבוצת אנשים מצומצמת, כדי להשתמש בהון האנושי, להרחבת האפקט האימוני פי כמה וכמה. בניגוד לאימון פרטי, בו האדם צריך להתמודד עם פחדים ופתרון בעיות לבדו, באימון קבוצתי הקבוצה נהפכת להיות גוש עובד מאוחד למען מטרה ידועה הנחשקת על ידי כל המשתתפים. תחושת הביחד, מרפאת בפני עצמה. 

לקוחות מספרים 

"למיכל, ברצוני להודות לך, על עשר פגישות מרתקות של פריצת דרך משמעותית, על שגרמת לי להבין מי אני ומה הערכים שלי, על שהיית גדולה מבלי לעשות אותי קטן, על השקט הנפשי ותחושת הביטחון, שהענקת לי ושנתנו לי את האומץ לשנות ולהשתנות, על החיזוקים והעצמה בתקופה של חיפוש ובלבול. על התבונה והרגישות להציע מתי נכון לחפור יותר עמוק ומתי אפשר ללכת הלאה, על ההבחנות המדויקות (הקטנות והגדולות), על הטיפול המסור בין האימונים והחריצות לעבור על החומר הרב, לנתח, לסכם ולהתייחס הן אל התוכן והן אל משמעותה של כל מילה ומילה, על היכולת הנדירה להקשיב, לדעת "להעלים”, את עצמך ולהיות כל הזמן בשבילי, על שלא השתעממת לרגע (או לפחות נתת לי להרגיש כך), על התבונה להבחין מתי לתת לי לנווט "בשבילי" חיי ומתי לעצור אותי בשאלות מכוונות, על חדוות הניצחונות הקטנים והגדולים, על שלא עבדת "לפי הספר" ואף פעם לא נשארתי תלוש רק בגלל שנגמר הזמן. ועל משקל "מורה לחיים" תודה שהיית לי ל"מאמנת לחיים”. בהוקרה, רועי.” 

“היו לי קשיים ביכולת להביע את עצמי מול אנשים, מול קהל ובכלל ותוך כדי הטיפולים עם מיכל השתחרר שם משהו בפנים, והתחלתי לתקשר את עצמי באופן ספונטני, בלי חשש ופחד, התקבלתי לעבודה שרציתי באמת, ואני ממש שמח ולא מפסיק לפטפט את עצמי לדעת, מתי שאני רק רוצה, והכל הודות לטיפולים של מיכל".

"סבלתי מדיכאון קל, כל פעם שהייתי לבד עם עצמי, משהו שעם הזמן הבנתי שמפריע לי בעבודתי כאדריכלית עצמאית. זה עיכב אותי בלקבל את הכסף שרציתי ושהרגשתי שמגיע לי אבל לא העזתי לבקש, זה גרם לי למשברים בתחום הניהול הכספי של העסק וגם עם שותפות שיצרתי כדי לבזר סמכויות וקושי. כבר בטיפול TLT הראשון, חוויתי חוויה שלא האמנתי שאחווה, והבנה גדולה הציפה אותי, מה שגרם לי להשתחרר ממשא כבד, שלא ידעתי שאני נושאת על כתפיי. מאז אני מרגישה חופשיה להרוויח יותר, לזמן לעצמי שותפים תומכים ולקוחות משלמים ומוקירי תודה.”

"היה לי בעיה בלחשוף מי אני באמת מול נשים. הייתה לי תמיד תחושה, שהן לועגות לי בסתר ליבן, או רואות בי רק את הנקודות החלשות. חוסר הביטחון הזה היה מלווה אותי כאשר הייתי מתחיל עם בנות וכמובן ששום דבר לא עזר כדי לגרום למישהי לרצות להיות איתי יותר מפגישה אחת. אחרי טיפולים משולבים של אימון וטיפולי תטא הילינג תחת הדרכת של מיכל, למדתי לקבל את עצמי כמו שאני ולהפוך את המשפט שהיה כל כך רחוק ממני ונראה ערפילי "לאהוב את עצמי" לשגרת חיים. לתדהמתי, אחרי שנפלו לי כמה אסימונים, קמתי יום אחד והתחלתי עם מישהי שתמיד רציתי לצאת איתה. היום (וזה קרה מהר מאוד) אנחנו נשואים בשמחה ובאהבה, כי פשוט למדתי לאהוב את מי שאני באמת ובתמים.”

הטיפולים המשולבים - 

טיפול תטא הילינג 

קארל יונג אמר "עד שלא תהפוך את הלא מודע שלך למודע, הוא ינהל את חייך ואתה תקרא לזה גורל" – העלאת התדר למקום של בהירות, שממנו הגנוז בלא מודע הופך להיות מקדם במקום מעכב.

טיפול ב – TLT טיים ליין תרפי – טיפול בקו הזמן

בשיטה זו משחררים את הטראומות מקווי הזמן השונים, כדי לבנות (לברוא) עתיד טוב יותר כראות עינינו. שינוי התנהגותי עמוק נוצר בתת המודע. “תרפיית קו הזמן” מאפשרת עבודה של תת המודע לשחרור דפוסים כתוצאה מחוויות עבר שליליות. להבדיל משיטות טיפוליות אחרות, שלעיתים נפרשות על פני חודשים או שנים, התהליכים והשינויים עצמם מתרחשים תוך דקות.  טיפול אנרגטי – ממלא את המצברים המרוקנים, מעלה את התדר של גוף האנרגיה, מתניע מחדש את הצ’אקרות (מרכזי האנרגיה), עוזר להחלמה ממצבי חולי פיסי, נפשי, רוחני. 

תהליך הקוצ'ינג הטיפולי 

הוא שילוב מאוחד של הטיפולים השונים המורכבים על תהליך האימון, שהוא הקו והבסיס לעבודה שנעשית. הקוצ'ינג הטיפולי מתחיל, לכן, בשלושה מפגשי אבחון, שאינם מפגשי היכרות, אלא מפגשי עבודה ממש, שבהם מתחוללת בדיקה יסודית של מפת האדם, מטרות, יעדים, חלומות, חוזקות, חולשות, עכבות, פחדים, חרדות, מכשולים, נסיבות חיים ועוד, הנפרשים ומציירים את דמות האדם ומסמנים את קו ההתחלה, שממנה ניתן להתחיל ללכת ומהווה מפת דרכים להבא. לאחר שלושת המפגשים הראשונים, ניתן למתאמן תמצית אבחון בכתב, כדי שידע, גם הוא, מהיכן מתחילים ללכת, היכן עוברים, ולאן שואפים להגיע. 

יש מתאמנים, שלאחר 3 מפגשים אלו פתרו לעצמם בעיות בהבנה והגיעו לתובנות עמוקות העוזרות להם להמשיך ללכת הלאה באופן עצמאי. זאת אומרת, שיש שכאלו, שהאבחון מזהה פתרון כבר לאחר שלושת המפגשים הראשונים. 

לאחר שלושת פגישות האבחון מתקיימים עוד 10 מפגשי אימון טיפולי - קוצ'ינג תרפויטי, כאשר כל פגישה מהווה לבנה נוספת בבניה המחודשת של אישיות האדם וחיבורה עם האני הפנימי, כשהמטרה היא להפוך את האדם להיות סוברני, בעל סמכות פנימית עצמאית ועצמאי בשטח, שאינו תלוי בדבר להגשמת מטרותיו.