אימון לחיים

אימון אישי, קוצ'ינג, לאנשים המרגישים בדרך כלל מוצלחים, בריאים ומסודרים בחיים ושמצאו עצמם תקועים בגלל סיבה זו או אחרת ואינם יכולים להשתחרר מתקיעות זו בעצמם. האימון נועד לתת כלים לשחרור חסימות, אמונות מגבילות, פרדה מטראומות עבר ותוכנית ביצועית חדשה לעבר העתיד הנכסף.

קרא עוד

קורסים, הרצאות

קורסים בנושאי, הדרך לצאת מהמטריקס, התחברות לסמכות הפנימית, אימון לחיים, כיצד לפתח ביטחון עצמי, כדי להיות עצמאי, כיצד להגיע לייעוד שלך, ביטוי עצמי, תקשורת אישית ובינאישית להתגבר על פחד קהל, כיצד לבטא את עצמי למקסימום, כיצד ללמוד למתג את עצמי, לעלות על במת חייך, להשתחרר מחסמים, להתגבר על טראומות העבר, לימודי איזוטריה דרך קלפי טארות, לימודי קריאה איבחונית בקלפי טארות ועוד.

קרא עוד

אימון קבוצתי

לכל אדם יש את המטריקס האישי שלו, שהוא רוצה להכיר, להבין ולצאת ממנו לחופשי, אל עולם חדש, חיים חדשים, שאותם הוא מעוניין ליצור. לעיתים גם אדם בריא, חזק ומוצלח מרגיש תקוע וכל חוויות העבר השליליות עולות ועוזרות לתקיעות להשתרש. כדי לצאת מהמטריקס האישי שלך, יצרתי סדנת אימון קבוצתי של 10 משתתפים, שביחד עוברים תהליך, בשיתוף עם ההון האנושי המשותף בקבוצה, כדי לצאת מהתקיעות ולהגיע למטרות.

קרא עוד

אבחון אישיות, ייעוץ והכוונה באמצעות קלפי טארות

אדם חי עם עצמו וחושב שהוא מכיר את עצמו, עד לרגע, שבו החיים מעמידים אותו במבחנים מסוימים, בהם הוא שואל את עצמו מחדש "מי אני?" ו"מה מכילה אישיותי?" קריאה מיוחדת בקלפים יכולה לגלות את הכוחות והחולשות, מה המטרה שלך בחיים (מטרה מהותית) כיצד הילדות תרמה לאישיות שלך? ועוד

קרא עוד