קורס אינטרנטי מתנה
✨ כך תמצאי את ייעודך, אם בקריירה, שמתאימה לתכונות האופי ולעוצמות האישיות שלך, שתביא לך פרנסה טובה, עם מימוש וסיפוק עצמי! 

✨ או שפשוט תביני את הדרך הנכונה, השמחה והטובה של איך לחיות את החיים שלך באופן מלא ושלם!

✨ תוכנית אונליין, מבוססת תהליך אימוני-יישומי של 21 ימים להגשמת ייעודך, בדרגת עומק, שעוד לא הכרת!

✨ מכיוון שאני רוצה להעניק את המתנה הזו, לכמה שיותר נשים, יצרתי את תהליך אימוני-יישומי בן 21 יום אונליין, הכולל את כל השלבים, התרגילים, המידעים, הלקחים וסל הכלים, כדי לצעוד בגאון אל עבר הגשמת ייעודך.

✨ עם ניסיון של 17 שנה בתחום הקוצ’ינג ולאחר שחקרתי את הנושא מכל זווית אפשרית והצלחתי לעזור לרבים וטובים להגיע ליעדם, לשנות את חייהם, להיפתר מאמונות מגבילות, להשתחרר מתגובות מתוכנתות, להפוך להיות בעלי סמכות פנימית, לגלות את העוצמה הפנימית שלהם, לבטא את עצמם בכל מישור אפשרי ולעזור להם להגיע באופן עצמאי להגשמת ייעודם, כל אחד לפי ייחודיותו, הגיע הזמן, שגם את, תהני מהתהליך הזה ולכן הקמתי את התהליך אונליין, שיאפשר לך, זיהוי, שינוי והגשמה עד להגעה ליישום קריירה חדשה, המתאימה לך ביותר, שתאהבי לקום בבוקר בשבילה וגם לעשות ממנה כסף. ו/או שפשוט תלמדי, שייעודך הוא לנשום מחדש את החיים וליהנות, ללא אשמה, מכל רגע.

להמשך פרטים והרשמה לקורס אינטרנטי מתנה, כנסי ללינק למטה ותהני מתהליך חווייתי מדהים, שתכנסי אליו אדם אחד ותצאי ממנו אדם אחר, ראי הוזהרת : - )

https://couching.minisite.ms/pcp21?ref=atarhabait 

ההטבה מופנית לגברים ולנשים כאחד, למרות שהכיתוב עשוי בלשון נקבה, מטעמי נוחות בלבד.

בברכה רבה,
מיכל תבל
מאמנת לדרך לצאת מהמטריקס האישי שלך