אימון למציאת ייעודך בחיים

אם הגעתם לאותו שלב בחיים, שבו הבנתם, שאתם חיים במטריקס חיצוני וגם אישי ואתם מעוניינים להשתחרר ממנו; ואם הבנתם שהשחרור הינו בעצם פעולה של התחברות לסמכות הפנימית, התחברות לקול הפנימי, לאני העליון שלכם, שמחבר אתכם לייעוד הגבוהה, ייעוד, שאותו הגעתם לחיות בגלגול הזה;

קרא עוד

קורסים, הרצאות

קורסים בנושאי, הדרך לצאת מהמטריקס, התחברות לסמכות הפנימית, אימון לחיים, כיצד לפתח ביטחון עצמי, כדי להיות עצמאי, כיצד להגיע לייעוד שלך, ביטוי עצמי, תקשורת אישית ובינאישית להתגבר על פחד קהל, כיצד לבטא את עצמי למקסימום, כיצד ללמוד למתג את עצמי, לעלות על במת חייך, להשתחרר מחסמים, להתגבר על טראומות העבר, לימודי איזוטריה דרך קלפי טארות, לימודי קריאה איבחונית בקלפי טארות ועוד.

קרא עוד

אימון קבוצתי

לכל אדם יש את המטריקס האישי שלו, שהוא רוצה להכיר, להבין ולצאת ממנו לחופשי, אל עולם חדש, חיים חדשים, שאותם הוא מעוניין ליצור. לעיתים גם אדם בריא, חזק ומוצלח מרגיש תקוע וכל חוויות העבר השליליות עולות ועוזרות לתקיעות להשתרש. כדי לצאת מהמטריקס האישי שלך, יצרתי סדנת אימון קבוצתי של 10 משתתפים, שביחד עוברים תהליך, בשיתוף עם ההון האנושי המשותף בקבוצה, כדי לצאת מהתקיעות ולהגיע למטרות.

קרא עוד

אבחון אישיות, ייעוץ והכוונה באמצעות קלפים

אדם חי עם עצמו וחושב שהוא מכיר את עצמו, עד לרגע, שבו החיים מעמידים אותו במבחנים מסוימים, בהם הוא שואל את עצמו מחדש "מי אני?" ו"מה מכילה אישיותי?" קריאה מיוחדת בקלפים יכולה לגלות את הכוחות והחולשות, מה המטרה שלך בחיים (מטרה מהותית) כיצד הילדות תרמה לאישיות שלך? ועוד

קרא עוד

אימון רגשי להגברה ופיתוח הביטחון העצמי

כמה פעמים הביטחון העצמי שלך, או יותר נכון, החוסר בו, עוצר אותך מלהשיג את הדברים שאתה רוצה לעצמך? כמה פעמים אמרת לעצמך "אם רק היה לי יותר ביטחון עצמי…"?

קרא עוד

אימון משולב טיפול ב - TLT

במהלך אימונים, לעיתים מתאמנים מגיעים לתקרת הזכוכית של עצמם. הם מרגישים שאין יותר לאן להתקדם והם גם אינם רוצים להתקדם, כי נראה להם, שאם הם יגעו בדברים שמציקים להם באמת מבפנים, אז זה יהיה כמו לקפוץ ללא אמצעי ביטחון, אל תוך תהום עמוקה, ללא תחתית.

קרא עוד