1 דקות קריאה
20 Apr
20Apr

ישנם אנשים שבורכו בכל התכונות הנדרשות, כדי לצעוד את צעדיהם הראשונים לעבר הגשמת ייעודם. הם יודעים מה הם רוצים, הם נחושים בדעתם, הם נאמנים לתכליתם. 

רק שבדרך, הם מגלים, שאין להם מספיק ביטחון עצמי, לנהל את העסק הזה. כאשר הם נמצאים מול הלקוחות שלהם, הם יותר מדי שירותיים והם שוכחים את עצמם. הם שוכחים, שמעבר לזה, שהם אמורים להיות נאמנים לייעוד שלהם, הם צריכים להיות נאמנים לעצמם. 

הם לא רגילים, למשל, לבקש כסף מאנשים, יש להם עם זה בעיה. הם לא מאמינים בכלל בכסף עד הסוף, למרות שהם צריכים אותו כדי להתקיים. משהו עם ההתנהלות שלהם מול כסף, משקף בעיה בתחום של הביטחון העצמי, מרמז על חוסר הבנה שלמה של הקיום האנושי והקיום בעולם הזה, שהינו עולם החומר ומערכת היחסים שלנו איתו. 

כמו כן, הם מוצאים את עצמם מרצים את לקוחותיהם ומרצים בכלל. זה לא נעים להם לגלות כל פעם מחדש, את התכונה הזאת בתוכם, הצורך הבלתי ניתן לשליטה, של ריצוי האחר והם תמיד מכים על חטא, לאחר מעשה, אך אינם מסוגלים להשתחרר מהתופעה. הם מגיבים שוב ושוב באותה צורה. רוצים להיות נאהבים על ידי הלקוחות, על ידי חברים, על ידי אנשים קרובים, כמו רחוקים.

העניין עם לרצות בני זוג, הוא הכי מאוס על ידם. בעבר הם אפילו לא שמו לב לכך, שהם מרצים את בני הזוג ועושים הכל כדי להיות נאהבים על ידו. זה מגיע לדרגת השפלה של ממש, להפיכתם לכלום ושום דבר. הם מביאים את עצמם למצב שבן הזוג, או בת הזוג דורכת עליהם כמעט בפועל והם חושבים שזה מתוך אהבה. פעם הם קיבלו זאת בשקט, למרות שהרגישו שמשהו לא בסדר, עכשיו הם כבר מזהים שיש כאן בעיה. 

אם גם את או אתה מרגישים אחד מהדברים המוזכרים לעיל, דעו, כי יש דרך לצאת מהמצב הזה. יש דרך לחזק את הביטחון העצמי, יש דרך לשפר את הדימוי העצמי, יש דרך לעשות זאת. היא עוברת דרך השכל, הרגש והדמיון. היא עוברת דרך היזכרות. היא עוברת דרך מסע בזמן, לעבר נקודת הנצירה הראשונה, שיצרה את הבעיה. שם, אפשר לשנות את החוויה הזו ואז להעביר את השינוי הזה לאורך כל ההיסטוריה עד היום הזה והלאה אל העתיד. זה משנה את תפישת עצמך על עצמך, זה משנה את הרגש של הביטחון העצמי, זה גורם לך לא להיות תלוי/ה יותר באהבה, או תשומת לב, או יחס מבחוץ, כי את/ה יודע/ת (מלשון "וידע אדם את חווה אישתו" - ידיעה חווייתית) שאכן יש בך הכל בפנים ואינך נזקקת לאישור על קיומך מבחוץ. 

אם מעניין אותך להתחיל מסע של פרימת האמונות המגבילות שלך על עצמך, של מסמוס החוויות הטראומטיות ככאלה, אם את/ה מעונין/ת להיות מקור השמחה, האושר, הסמכות של עצמך, בתהליך אימוני טיפולי בן 10 עד 21 פגישות צור/י קשר לנייד, השאירי הודעה עם תיאור הצרכים והמטרות שלך ואחזור אליך, כדי לעשות התאמה משותפת לתהליך, לברר האם אני מתאימה לך ואת/ה מתאימים לתהליך הספציפי שאני מעבירה. אשמח לשמוע מכם!

https://bit.ly/3rFYA1s

לתשלום 10 מפגשים של קוצ'ינג טיפולי - 

https://bit.ly/3jVPucs


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.