1 דקות קריאה
07 Jul
07Jul

כאשר אתם באים לפתור לעצמכם את השאלה, מהו התפקיד, משרה, עבודה, עסק, הכי מתאים לכם ביותר, ישנן שתי אבני יסוד חשובות, שבלעדיהן תתקשו לעשות חישוב מסלול מחדש, בתחום העבודה, בצורה בהירה ומדויקת.

🌿 אבן יסוד מספר 1 - במקום לחפש מתוך האפשרויות הקיימות בחוץ, חפשו פנימה, מה אתם עצמכם, באופן עצמאי-אישי, פרטי, רצוני, מעוניינים שיהיה לכם בחייכם ואיזו תעסוקה תהיה לכם כל כך משביעת רצון, שלא תרצו להחליף אותה, אלא רק לגדול בה ובאמצעותה, כל ימי חייכם.


🌿 אבן יסוד מספר 2 - במקום לחפש עבודה, שרק תקיים אתכם, או אפילו שתרוויחו בה טוב, אולם יחסר בה אלמנט האושר, השמחה, החוויה של הגשמה עצמית, חפשו עסק, תפקיד, משרה, עבודה, שכאשר תעבדו בה תרגישו תמיד שאתם בחופשה, שזה הבילוי שלכם וגם אם אנשים אחרים לא יבינו זאת, זה לא משנה. אתם יודעים, שזה המקום והעשייה שהכי כיף לכם להיות בה.

העולם שבו אנחנו חיים, הינו סוג של מטריקס, במובן, שהדברים בו נראים דבר אחד, אולם הינם דבר שני. המציאות שאנו מתקיימים בה, מבקשת מאיתנו כל מיני בקשות, מתנה אותנו בכל מיני תנאים, דורשת מאיתנו כל מיני דרישות, שאינן עולות בקנה אחד, עם המאוויים והצרכים הפנימיים הכי עמוקים שלנו. 

כאשר אנחנו מחפשים דיוק לגבי העבודה, שאנחנו רוצים להתחיל לעשות עכשיו, או העבודה הבאה שלנו, עלינו לחשוב על כך שעבודות אלו לא יעכבו את ההתפתחות האישית שלנו. עם זאת, בתרבות של ימינו, חברות ותאגידים חזקים מעודדים אתכם להתחיל בכל מיני תפקידים, שבינם לבין הכישורים והמתנות, שאיתם באתם לעולם, אין שום קשר. 

לפעמים אתם מרגישים, שאתם צריכים לשדרג את עצמכם במקום העבודה קיים או חדש, לעיתים זה בא לידי ביטוי ברצון ללמוד משהו, אולי באוניברסיטה, או במכללה כלשהי, כדי שהתעודה, שתקבלו בסיום שנות לימוד רבות, אולי תוסיף לרזומה שלכם ואז תוכלו להתקבל למקומות עבודה טובים יותר. אם תרימו טלפון לברר בכל מכללה כלשהי, בכל תחום לימוד שתרצו ללמוד, יהיה מישהו בקו מן הצד השני, שינסה לשכנע אתכם, כמה זה הכי מתאים לכם בעולם, לא בגלל שזה באמת יכול להתאים לכם, כי הוא לא נביא והוא לא מחובר לאני הפנימי שלכם, אלא מכיוון שהוא רוצה להשיג עוד כסף, לחברה או תאגיד, שבו הוא עובד. אין בכך שום פסול וגם לא שיפוטיות, רק שכך לא תצליחו להתחבר לעצמכם ולהבין מהי עבודתכם הנכספת וכיצד להגיע אליה.

במקום לחפש מבחוץ דברים, שמקורות רבים מציעים לכם ואומרים לכם, שזה הדבר הבא, הדבר שיביא לכם כסף, לא משנה כרגע, באיזה תחום, כל תקופה זה יכול להשתנות, תכנסו פנימה לשאול את עצמכם, מה יעשה אתכם מאושרים, מה אתם רוצים להשיג בחייכם, איזה סוג של עבודה יעשה אתכם עשירים לא רק כספית, אלא ברמה ההווייתית של רגשותיכם, וחווייתכם העצמית. המטרה שלכם זה למצוא בתוככם רעיון לעבודה, תעסוקה, משרה, תפקיד, עסק, אשר כאשר תעבדו בו, לא תרצו להפסיק, תהנו לקום בבוקר אליו ובשבילו ובעבורו, כל הבילויים העכשוויים שלכם, יראו כמו משחק ילדים, לעומת ההנאה הצרופה שעבודה זו תפיק לכם. לשם פניכם מועדות!

מעוניינים לדעת כיצד להגיע למקום הזה, איך אפשר להשיג בהירות לגבי הגשמת עצמכם וייעודכם דרך תעסוקה נכונה?

הקישו על הלינק למטה להמשך פרטים

https://couching.minisite.ms/hagshamatyeud?ref=pf1

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.