1 דקות קריאה
24 Jul
24Jul

💦היום מדברים על שיטת ספירה היסטורית חדשה, כאשר שנת ה – 0 הינה השנה שנת 2020 וכל מה שלפניה בזמן הינו עבר וכל מה שאחריה בזמן, הינו העתיד. 

💦אימון ליציאה מהמטריקס האישי שלך, נוצר כתוצאה מהמצב, שבו אנחנו חיים בתקופה, שבה פתאום פתחנו עיניים וראינו, שבעצם כל מה שחשבנו שאנחנו יודעים על המציאות, שבה אנחנו חיים בה היום והייתה ודאית בשבילנו, מתחיל להתפורר.

💦הסרט מטריקס, נוצר בשנת 1999. 

💦מאז שיצא לאור, הוא השפיע על מיליוני אנשים ברחבי העולם, ומאז יציאתו אנשים החלו להבחין בכך, שבאמת הם חיים באיזשהו סוג של מטריקס.


💦מה זאת המילה הזאת מטריקס? 

💦מאיפה היא החלה להיכנס לתודעה שלנו? 

💦מה זה אומר בכלל לחיות במטריקס, אם אנחנו בכלל חיים במטריקס? 

💦ואם המטריקס הזה לא נראה לנו, איך אנחנו יוצאים מהמטריקס?

💦לא נענה במאמר זה על כל השאלות הללו, רק באופן חלקי ולכן מומלץ מקרב לב, להמשיך לעקוב אחר מאמרים נוספים, שישלימו את הרעיון הזה ועוד רעיונות שהוצגו במאמרים אחרים, עם נושאים שונים, כך שלאט לאט, תראו שהם לא נבדלים אחד מהשני, אלא בעצם בונים פסיפס מידע אחד מושלם.

💦כל התהליך שאנחנו נמצאים בו, עוד מעט כבר 3 שנים, הוא תהליך סדיקה של המטריקס.

💦התהליכים האחרונים שקורים מרמזים על כך, שהמטריקס (העולם בו אנחנו חיים ומתקיימים: המערכות, המוסדות שאנחנו רגילים אליהם, הממשלות, שהיינו מותנים לראותם בדרך מסוימת) הולך ונסדק ולמעשה בתהליך התפוררות. 

💦גם המטריקס האישי שלנו, בתוך המטריקס הגדול, נראה שאנחנו חשים אותו כהולך נסדק, מתפורר ועל לכל רוח. 

💦אולי אתם מרגישים בזה בכך שהרבה מהתפישות שהיו לכם באופן אישי על עצמכם ועל החיים, קיבלו מכה בכנף ומה שהיה נראה לפני תקופת ה - 0 החדשה, כדבר תקין, נחשף בצורות עומק חדשות, שנותנות תחושה, שאתם לא כל כך יודעים מי אתם, תוך כדי הבנה שיש מה לתקן וכששאלות מציפות אתכם, כיצד לפעול מתוך "אני מתרסק" ב"עולם בתהליך שבירה" ולבנות את העתיד החדש שלכם, בכל זאת. 

מעוניינים לעבור תהליך אימון לדרך לצאת מהמטריקס האישי שלכם, להתחבר לסמכות הפנימית, לחזק ביטחון עצמי וערך עצמי ולמצוא ולחיות את ייעודכם?

לפרטים נוספים הקש בלינק למטה

קישור לפרטים נוספים ושיחת ייעוץ לתיאום אימון/טיפולהכותרת החדשה שלי

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.