כך תמצאי את ייעודך, אם בקריירה, שמתאימה לתכונות האופי ולעוצמות האישיות שלך, שתביא לך פרנסה טובה, עם מימוש וסיפוק עצמי! או שפשוט תביני את הדרך הנכונה, השמחה והטובה של איך לחיות את החיים שלך באופן מלא ושלם! תוכנית אונליין, מבוססת תהליך אימוני-יישומי של 21 ימים להגשמת ייעודך, בדרגת עומק, שעוד לא הכרת!


  • תאריך: 26/07/2022 16:58
  • מקום: אירוע מקוון

מחיר: 156

קנה עכשיו

תיאור

מכיוון שאני רוצה להעניק את המתנה הזו, לכמה שיותר נשים, יצרתי את תהליך אימוני-יישומי בן 21 יום אונליין, הכולל את כל השלבים, התרגילים, המידעים, הלקחים וסל הכלים, כדי לצעוד בגאון אל עבר הגשמת ייעודך.

עם ניסיון של 17 שנה בתחום הקוצ’ינג ולאחר שחקרתי את הנושא מכל זווית אפשרית והצלחתי לעזור לעשרות נשים (וגברים) להגיע ליעדם, לשנות את חייהם, להיפתר מאמונות מגבילות, להשתחרר מתגובות מתוכנתות, להפוך להיות בעלי סמכות פנימית, לגלות את העוצמה הפנימית שלהם, לבטא את עצמם בכל מישור אפשרי ולעזור להם להגיע באופן עצמאי להגשמת ייעודם, כל אחד לפי ייחודיותו, הגיע הזמן, שגם את, תהני מהתהליך הזה ולכן הקמתי את התהליך אונליין, שיאפשר לך, שינוי, זיהוי והגשמה עד להגעה ליישום קריירה חדשה, המתאימה לך ביותר, שתאהבי לקום בבוקר בשבילה וגם לעשות ממנה כסף. ו/או שפשוט תלמדי, שייעודך הוא לנשום מחדש את החיים וליהנות ללא אשמה מכל רגע.

הקישי על כפתור ה"קנה עכשיו" ותכנסי לדף עם פירוט רב יותר לפני קניה. אני באמת רוצה לוודא שאת מעוניינת ומתאים לך הקורס הזה, שהוא מאלף מא' עד ת', אבל רוצה שתבחני בעצמך, אם זה מתאים לך או לא. אין תאריך לקורס. מי שנכנסת, מתחילה ומצטרפת אוטומטית לקבוצת העבודה. כמו כן אצור עימך קשר לגבי אימון אישי אחד חינם שמגיע לך. נתראה בקורס!